Odwiedza nas 14 gości oraz 0 użytkowników.

Dzisiaj jest: 21 Maj 2024    |    Imieniny obchodzą: Tymoteusz, Wiktor, Kryspin

slide_7 slide_8 slide_1 slide_3 slide_2 slide_9 slide_10 slide_12

Zamówienia Publiczne

Kontakt E-mail: informatyk@zozbogatynia.pl

eWUŚ informacje

E-usługi

Instrukcje

Pakiet onkologiczny

Szczepienia

Informacja

Informujemy, że od dnia 16 marca 2021 roku w Samodzielnym Publicznym Zespole Opieki Zdrowotnej w Bogatyni w Punkcie Szczepień przy ul. Fabrycznej 1 w Bogatyni ruszają szczepienia przeciwko COVID-19 dla pacjentów onkologicznych z grupy 1B. Do naszego Punktu Szczepień zapraszamy:

  • osoby z chorobą nowotworową, które skończyły terapię onkologiczną po dniu 31.12.2019 roku (uściślając: chemioterapia, radioterapia, immunoterapia lub leczenie celowane);
  • osoby, u których zdiagnozowano chorobę nowotworową i zakwalifikowano do leczenia chemioterapią lub radioterapią, a nie rozpoczęto leczenia (po uprzedniej konsultacji z lekarzem prowadzącym).

Większość osób w grupie 1B z chorobami onkologicznymi będzie miała wystawione e-skierowanie automatycznie przez CeZ. W niektórych przypadkach e-skierowanie może wystawić lekarz POZ. Pacjent, który nie ma wystawionego e-skierowania powinien u lekarza POZ i w Punkcie Szczepień przedstawić potwierdzenie przynależności do grupy 1B (np. zaświadczenie od lekarza prowadzącego, dokumentację z historią choroby lub kartę DiLO).

Informacja

Od dnia 22.03.2021 uruchomiliśmy dla państwa specjalny numer pod którym można zarejestrować się na szczepienie przeciwko Covid-19 oraz uzyskać dodatkowe informacje.

Numer telefonu: 507 005 972

Informacja

Informujemy, że od 16 marca 2021 roku w Punkcie Szczepień przy ul. Fabrycznej 1 w Bogatyni ruszają zapisy na szczepienia przeciwko COVID-19 dla osób w wieku 67 i 68 lat. Szczepienia będą realizowane zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Zdrowia szczepionką Astra Zeneca z wyjątkiem osób należących do grupy 1B.

 

Informacja
 
 

Informujemy, że w dniach od 22 marca 2021 roku do 04 kwietnia 2021 roku Punkt Szczepień przy ul. Fabrycznej 1 w Bogatyni będzie realizował szczepienia przeciwko COVID-19 dla osób należących do grupy 69 lat. Szczepienia będą realizowane zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Zdrowia szczepionką Astra Zeneca z wyjątkiem osób należących do grupy 1B.