Odwiedza nas 17 gości oraz 0 użytkowników.

Dzisiaj jest: 18 Czerwiec 2024    |    Imieniny obchodzą: Elżbieta, Paula, Marek

slide_7 slide_8 slide_1 slide_3 slide_2 slide_9 slide_10 slide_12

Zamówienia Publiczne

Kontakt E-mail: informatyk@zozbogatynia.pl

eWUŚ informacje

E-usługi

Instrukcje

Pakiet onkologiczny

Informacja

SZCZEPIENIA REALIZOWANE W MIEJSCU POBYTU PACJENTA W RAMACH NARODOWEGO PROGRAMU SZCZEPIEŃ PRZECIWKO COVID-19 PRZEZ WYJAZDOWE PUNKTY SZCZEPIEŃ

            Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Bogatyni informuje, że zapewnia możliwość przeprowadzenia szczepienia przeciwko COVID-19 w miejscu zamieszkania/pobytu pacjenta, którego stan zdrowia uniemożliwia samodzielne dotarcie do stacjonarnego Punktu Szczepień lub skorzystanie z transportu organizowanego przez jednostkę samorządu terytorialnego.

            W tym celu pacjent wyrażający chęć zaszczepienia lub osoba działająca w jego imieniu powinien skontaktować się z Przychodnią Rejonową POZ SP ZOZ w Bogatyni.

W naszych przychodniach POZ lekarz na podstawie posiadanej wiedzy i dokumentacji medycznej pacjenta, udzielonej teleporady lub wywiadu z osobą działającą w  imieniu pacjenta dokona oceny zasadności szczepienia w miejscu pobytu i wystawi e-skierowanie zgodnie z bieżącym harmonogramem szczepień.
Następnie przychodnia POZ zapisze pacjenta na wewnętrzną listę szczepień i przekaże jego dane do Wyjazdowego Punktu Szczepień, który skontaktuje się z pacjentem bądź osobą działającą