Odwiedza nas 14 gości oraz 0 użytkowników.

Dzisiaj jest: 18 Czerwiec 2024    |    Imieniny obchodzą: Elżbieta, Paula, Marek

slide_7 slide_8 slide_1 slide_3 slide_2 slide_9 slide_10 slide_12

Zamówienia Publiczne

Kontakt E-mail: informatyk@zozbogatynia.pl

eWUŚ informacje

E-usługi

Instrukcje

Pakiet onkologiczny

Informacja

Informujemy, że od dnia 16 marca 2021 roku w Samodzielnym Publicznym Zespole Opieki Zdrowotnej w Bogatyni w Punkcie Szczepień przy ul. Fabrycznej 1 w Bogatyni ruszają szczepienia przeciwko COVID-19 dla pacjentów onkologicznych z grupy 1B. Do naszego Punktu Szczepień zapraszamy:

  • osoby z chorobą nowotworową, które skończyły terapię onkologiczną po dniu 31.12.2019 roku (uściślając: chemioterapia, radioterapia, immunoterapia lub leczenie celowane);
  • osoby, u których zdiagnozowano chorobę nowotworową i zakwalifikowano do leczenia chemioterapią lub radioterapią, a nie rozpoczęto leczenia (po uprzedniej konsultacji z lekarzem prowadzącym).

Większość osób w grupie 1B z chorobami onkologicznymi będzie miała wystawione e-skierowanie automatycznie przez CeZ. W niektórych przypadkach e-skierowanie może wystawić lekarz POZ. Pacjent, który nie ma wystawionego e-skierowania powinien u lekarza POZ i w Punkcie Szczepień przedstawić potwierdzenie przynależności do grupy 1B (np. zaświadczenie od lekarza prowadzącego, dokumentację z historią choroby lub kartę DiLO).