Odwiedza nas 11 gości oraz 0 użytkowników.

Dzisiaj jest: 5 Lipiec 2020    |    Imieniny obchodzą: Karolina, Antoni, Filomena

slide_7 slide_8 slide_1 slide_3 slide_2 slide_9 slide_10 slide_12

Zamówienia Publiczne

Kontakt E-mail: informatyk@zozbogatynia.pl

eWUŚ informacje

E-usługi

Instrukcje

Pakiet onkologiczny

Obiekt monitorowany

OTWARCIE ODDZIAŁU GINEKOLOGICZNEGO

W dniu 17.03.2017r. odbyło się uroczyste otwarcie, po kapitalnym remoncie, Oddziału ginekologicznego w szpitalu Gminnym w Bogatyni. Gospodarzem uroczystości był Pan Burmistrz Miasta i Gminy Bogatynia Andrzej Grzmielewicz.
W tym uroczystym wydarzeniu wśród gości, którzy przyjęli zaproszenie byli m. in.:

Wojewoda Dolnośląski Paweł Hreniak, Dyrektor Dolnośląskiego Oddziału Wojewódzkiego Narodowego Funduszu Zdrowia we Wrocławiu Andrzej Oćwieja, Starosta Zgorzelecki Urszula Ciupak wraz z Wicestarostą Mariuszem Wieczorkiem, Prezes Zarządu PGE GIEK S.A. Sławomir Zawada, Przewodnicząca Rady Miejskiej Bogatyni Dorota Bojakowska wraz z radnymi Rady Miejskiej w Bogatyni, Zastępca Burmistrza ds. Polityki Regionalnej Monika Oleksak, Zastępca Burmistrza ds. Inwestycji Dominik Matelski, Zastępca Dyrektora Oddziału PGE GIEK S.A. Oddział KWB Turów, Dyrektor Ekonomiczno- Finansowy Magdalena Migdał- Pietrzyk, Zastępca Dyrektora Oddziału PGE GIEK S.A. Elektrownia Turów, Dyrektor Ekonomiczno- Finansowy Paweł Styczyński, Pani Olga Sasin reprezentująca Okręgową Izbę Pielęgniarek i Położnych w Jeleniej Górze, a także przedstawiciele służb mundurowych, kierownictwo miejskich spółek i instytucji oraz przedstawiciele organizacji społecznych działających na terenie Bogatyni i mieszkańcy miasta.

Były gratulacje, upominki, podziękowania, następnie przecięcie wstęgi oraz poświęcenie oddziału przez Księdza Kanonika, Proboszcza Parafii św. Apostołów Piotra i Pawła, kapelana szpitala Ryszarda Trzósło. Następnie zaproszeni goście zwiedzali wyremontowane pomieszczenia.

Oddział jest przygotowany do diagnostyki i leczenia, odpowiednio wyposażony, składający się z jedno, trzy i czterołóżkowych sal, każda posiada własny, nowoczesny węzeł sanitarny oraz telewizor.

Kadra medyczna, to znakomicie wykwalifikowani lekarze i położne. Remont znacznie wpłynie na poprawę warunków przebywania pacjentek w szpitalu oraz poprawi warunki pracy całego personelu medycznego w oddziale.

W imieniu wszystkich pracowników i pacjentów SP ZOZ w Bogatyni składamy serdeczne podziękowania przede wszystkim Miejskiemu Zakładowi Gospodarki Komunalnej w Bogatyni oraz osobom, które przyczyniły się do modernizacji Oddziału ginekologicznego w Szpitalu Gminnym w Bogatyni.
Szczególne podziękowania kierujemy do Burmistrza Miasta i Gminy Andrzeja Grzmielewicza oraz Rady Miejskiej w Bogatyni.