Odwiedza nas 10 gości oraz 0 użytkowników.

Dzisiaj jest: 30 Marzec 2020    |    Imieniny obchodzą: Amelia, Leonard, Dobromir

slide_7 slide_8 slide_1 slide_3 slide_2 slide_9 slide_10

Zamówienia Publiczne

Kontakt E-mail: informatyk@zozbogatynia.pl

eWUŚ informacje

E-usługi

Instrukcje

Pakiet onkologiczny

Obiekt monitorowany

Życzenia Wielkanocne dla pacjentów z bogatyńskiego Szpitala

Życzenia Wielkanocne dla pacjentów z bogatyńskiego Szpitala

Uczniowie  z Koła PCK  ze szkoły im. M. Kopernika w Bogatyni, własnoręcznie wykonali upominki dla pacjentów przebywających w Szpitalu.

W czwartek 6 kwietnia 2017r. młodzież z Publicznego Gimnazjum nr 1 w Bogatyni, odwiedziła pacjentów, aby złożyć chorym oraz personelowi życzenia z okazji Świąt Wielkanocnych. Przybyłych gości powitała p.o. Dyrektor SP ZOZ w Bogatyni Pani Ewa Szczepkowska. Podczas wizyty gimnazjaliści wręczyli upominki pacjentom przebywającym w szpitalu. W czasie odwiedzin, niektórzy pacjenci nie kryli wzruszenia, radości i zadowolenia z niespodzianek jakie  przygotowała młodzież.

Bardzo miłym akcentem była  część  artystyczna  w wykonaniu jednego z uczniów gimnazjum. Nad całością spotkania czuwały panie wychowawczynie Pani Telimena Majewska – Wójcik i Pani Ewelina Pawłowska. Było bardzo miło i rodzinnie, nie zabrakło uśmiechu i ciepłych słów.

Chcielibyśmy serdecznie podziękować osobom, które zaangażowały się w przygotowanie spotkania w Szpitalu z pacjentami z okazji Świąt Wielkanocnych, a w szczególności Rodzicom i Wychowawcom.

Z tej okazji życzymy również Państwu, zdrowych, pogodnych i spędzonych w gronie rodzinnym Świąt Wielkanocnych.

Dyrekcja  i pracownicy SP ZOZ

w Bogatyni