Odwiedza nas 30 gości oraz 0 użytkowników.
Odwiedza nas 30 gości oraz 0 użytkowników.
W związku z ogłoszeniem przez Ministerstwo Zdrowia Narodowego Programu Szczepień w dniu 15 grudnia br. (opublikowanego na stronie internetowej www.mz.gov.pl)
informujemy, że Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Bogatyni wyznaczony jako szpital „węzłowy”, będzie szczepił personel medyczny i niemedyczny przeciw COVID-19 także innych jednostek, m.in. szpitali, przychodni i aptek.
Na zgłoszenia podmiotów medycznych czekamy do dnia 18 grudnia 2020 roku do godziny 10:00.
Podmioty zainteresowane zaszczepieniem w Samodzielnym Publicznym Zespole Opieki Zdrowotnej w Bogatyni swoich pracowników proszone są o przesłanie zgłoszeń podmiotów na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
Zgłoszenie powinno zawierać nazwę i adres podmiotu, REGON, dane osoby kontaktowej (imię, nazwisko, adres e-mail, nr telefonu) oraz numery PESEL zgłaszanych pracowników, a także skan zgody na przetwarzanie danych osobowych (wzór poniżej).
Materiały - Zgoda na przetwarzanie danych osobowych
Dzięki staraniom pełniącego funkcję Burmistrza Miasta i Gminy Bogatynia Wojciecha Dobrołowicza, wsparciu Pani wice minister Marzeny Machałek oraz Wojewody dolnośląskiego Jarosława Obremskiego, Wojska Obrony Terytorialnej dostarczyły w pierwszy listopadowy weekend do bogatyńskiego Szpitala respirator. Jest to drugi respirator w naszej placówce i w znaczącym stopniu poprawi bezpieczeństwo pacjentów w tym trudnym czasie.
Dziękujemy w imieniu pacjentów szpitala oraz całego personelu.
UWAGA KOMUNIKAT !!!!!!!
DRODZY PACJENCI
W CELU ZAPEWNIENIA BEZPIECZEŃSTWA EPIDEMIOLOGICZNEGO PONIŻEJ ZAMIESZCZAMY ZASADY OBOWIĄZUJĄCE NA TERENIE BUDYNKU SZPITALA I OŚRODKÓW ZDROWIA SAMODZIELNEGO PUBLICZNEGO ZESPOŁU OPIEKI ZDROWOTNEJ W BOGATYNI
10. Osoby zgłaszające się do Szpitala z temperaturą i kaszlem nie wchodzą wejściem głównym, tylko są kierowane do lekarza POZ lub na Izbę Przyjęć Zakaźną.
Wszystkie wprowadzone wyżej zasady są wymuszone stanem epidemii i mają zapewnić bezpieczeństwo zgłaszającym się do nas pacjentom oraz personelowi udzielającemu świadczeń medycznych.
Za wszystkie niedogodności przepraszamy i prosimy
o wyrozumiałość.
